Pagina  1 din 1
...

Guest

MAFIA

scris pe 1 iul 2008 02:17 de ...

Ma refer la acel subiect " care e cel mai temut interlop din romania? " , EU AM FETE CE LUCREAZA PENTRU MINE SI PLATEAM TAXA PENTRU NUTU , DAR DUPA CE A CAZUT AM VRUT SA MA RIDIC SINGUR DAR AM AVUT PROBLEME MARI CU KAIAM SI ACUM PLATESC PENTRU EL , SE ZICE CA AR FI LUAT LUCOUL DE NASU NR.1 , DAR NU TOTI SUNT DE ACORD CU ACEST LUCRU CUM AU FOST CU NUTU , PAREREA MEA ESTE CA SUNT MULTI NASI.
sus
...

Guest

Re: MAFIA

scris pe 1 iul 2008 02:18 de ...

Ma refer la acel subiect " care e cel mai temut interlop din romania? " , EU AM FETE CE LUCREAZA PENTRU MINE SI PLATEAM TAXA PENTRU NUTU , DAR DUPA CE A CAZUT AM VRUT SA MA RIDIC SINGUR DAR AM AVUT PROBLEME MARI CU KAIAM SI ACUM PLATESC PENTRU EL , SE ZICE CA AR FI LUAT LUCOUL DE NASU NR.1 , DAR NU TOTI SUNT DE ACORD CU ACEST LUCRU CUM AU FOST CU NUTU , PAREREA MEA ESTE CA SUNT MULTI NASI.
AM UITAT SA ZIC CEVA PENTRU CEI CARE VOR SA FACA AFACERI ASTEPT UN E-MAIL : ITALIASERVICI@YAHOO.IT
sus
Pagina  1 din 1

Login membri

Nu ai cont?   Creeaza cont nou!   |   Ai uitat parola?
Cauta pe muzica9.ro

Cautare avansata

STIRI TRUPE & SOLISTI CONCERTE MP3 VIDEOCLIPURI POZE VERSURI SONDAJE FORUM

Vrei muzica 9 direct pe mail?

Cine e online pe Muzica9.ro

7 vizitatori si 0 membri sunt acum pe site:

Parteneri Muzica9.ro

VedeteTV.ro

adauga site-ul tau aici!
Despre Muzica9.ro               Termeni si conditii               Adauga la favorite               Publicitate               Contact

Copyright © 2004-2016 by Muzica9.ro Developed by HTD