Pagina  1  |  2 din 2
Hardton

Guest

Re: SOLISTA,CAUT TRUPA BLUES ROCK!

scris pe 18 aug 2009 21:19 de Hardton

Trupa rock cu experienta de scena, tv, radio, party-uri, disponibilitate de abordare a multor genuri muzicale, cautam solista cu experienta similara pentru editarea si lansarea unui album si participarea la diverse evenimente artistice. Daca esti interesata, trimite-ne date de contact la adresa ,,pro_bestmusic@yahoo.com" eventual un demo si foto. Ms !
sus
Ramona

Guest

Re: Re: SOLISTA,CAUT TRUPA BLUES ROCK!

scris pe 31 oct 2009 13:50 de Ramona

Buna, numele meu este Ramona, am 13 de ani si as fi interesata de anunt. Adresa Email pika_ramy@yahoo.com
sus
klau772003

Guest

Re: buna

scris pe 5 nov 2009 23:06 de klau772003

As fi interesata as vrea sa fac parte dintr-o trupa , imi doresc de f mult timp , daca ne puteam intl sa vorbim mai multe , cant de mica imi place la nebunie , nu am inca nimic concret am facut mai multe colaborari .anyway da-mi un rasp ceva

lasa mi un nr de mob sau un id sa vb..salutari
sus
Elena

Guest

Re: Re: buna

scris pe 7 nov 2009 10:44 de Elena

lasa mi un nr de mob sau un id sa vb..salutari

Buna! Sunt Elena, am 19 ani din care 12 ani si jumatate de canto, sunt interesata de o trupa rock sau macar cu putine influiente. id sarkastik_cradle ... va rog sa specificati in legatura cu ce mi-ati dat add, va multumesc
sus
AnDElle

Newbie
2 mesaje

Re: Re: Re: SOLISTA,CAUT TRUPA BLUES ROCK!

scris pe 10 nov 2009 22:01 de AnDElle

FORMATIE POP � ROCK CU MULTA EXPERIENTA CAUTA SOLISTA VOCALA . REPERTORIU RETRO, ASPECT FIZIC PLACUT, CUNOASTEREA LIMBII ENGLEZE, SPIRIT DE ECHIPA.

Buna.Ma numesc Andreea,am 20 de ani,imi place foarte tare sa cant de mica,mi-as dori o colaborare in acest domeniu.Daca este cineva interesat, adresa mea de mail este:andreea_plesnecute@yahoo.com. multumesc!
sus
ZoDo

Newbie
1 mesaje

Caut solist / solista

scris pe 2 dec 2009 15:11 de ZoDo

Chitarist din timisoara (25 de ani) caut solist/solista pentru infintarea unei formati rocki. Cine e interesat ma poate contacta pe mail la : Ronatz_City@yahoo.com
sus
Lidia

Guest

Re: Re: SOLISTA,CAUT TRUPA BLUES ROCK!

scris pe 15 dec 2009 04:52 de Lidia

Buna!

Te intereseaza sa canti backing vocals?
Nu ai nimic de pierdut!
id mess: doru_cinca

Merci!

==================================== te intereseaza sa joci intr-un spectacol musical? ai idee de musicalul " Hair" ? periaoda hippie? contacteaza-ma: 0727882511
sus
Marcel

Guest

Salutare

scris pe 16 ian 2010 10:46 de Marcel

==================================== te intereseaza sa joci intr-un spectacol musical? ai idee de musicalul " Hair" ? periaoda hippie? contacteaza-ma: 0727882511

Nu credeam sa vad pe cineva interesat sa puna in scena muzicalul Hair, daca reusesti anuntama si pe mine sa vin la spectacol marcel_empty@yahoo.com sau 0764898577
sus
Marcel

Guest

Re: Salutare

scris pe 16 ian 2010 10:48 de Marcel

Nu credeam sa vad pe cineva interesat sa puna in scena muzicalul Hair, daca reusesti anuntama si pe mine sa vin la spectacol marcel_empty@yahoo.com sau 0764898577

anunta-ma*
sus
Guest

Guest

Re: SOLISTA,CAUT TRUPA BLUES ROCK!

scris pe 11 apr 2010 12:21 de Guest

salut.am 20 de ani,sunt din tm si fac muzica de 8 ani,am cantat atat rock,blues,cat si jazz(cu orchestra),dar m-am lasat 2 ani de muzica din cauza admiterii le facultatea de arhitectura.acum sunt interesata sa incep un proiect nou.daca sunteti interesati,va dau un id de mess-garoafa_ale.daca imi dati add,sa specificati pt ce.mersi mult
sus
Pagina  1  |  2 din 2

Login membri

Nu ai cont?   Creeaza cont nou!   |   Ai uitat parola?
Cauta pe muzica9.ro

Cautare avansata

STIRI TRUPE & SOLISTI CONCERTE MP3 VIDEOCLIPURI POZE VERSURI SONDAJE FORUM

Vrei muzica 9 direct pe mail?

Cine e online pe Muzica9.ro

27 vizitatori si 1 membri sunt acum pe site:

ldoschwarzr
Parteneri Muzica9.ro

VedeteTV.ro

adauga site-ul tau aici!
Despre Muzica9.ro               Termeni si conditii               Adauga la favorite               Publicitate               Contact

Copyright © 2004-2016 by Muzica9.ro Developed by HTD