Pagina  1 din 1
danjamalt

Newbie
3 mesaje

Solist caut colaborari

scris pe 8 sep 2009 20:47 de danjamalt

Solist vocal caut oferte colaborare pe plan muzical - trupa sau cluburi interesate, evenimente etc. Am o experienta artistica foarte bogata prin participari la emisiuni televizate de profil, numeroase spectacole si festivaluri nationale de muzica usoara, petreceri private si spectacole sustinute in club. Genuri abordate:Caffe Concert,Pop, Dance, Rock and Roll, Evergreen-uri.
sus
One DJ

Guest

Re: Solist caut colaborari

scris pe 9 sep 2009 15:10 de One DJ

Daca vrei proiecte muzicale vorbeste cu siki. Ti-am lasat un link de youtube la unul din remixurile lui; asculta-i piesele de acolo si contacteaza-l daca te intereseaza

http://www.youtube.com/watch?v=QrlZeorg9Hs

Bafta!
sus
Lidia

Guest

scris pe 15 dec 2009 04:43 de Lidia

Solist vocal caut oferte colaborare pe plan muzical - trupa sau cluburi interesate, evenimente etc. Am o experienta artistica foarte bogata prin participari la emisiuni televizate de profil, numeroase spectacole si festivaluri nationale de muzica usoara, petreceri private si spectacole sustinute in club. Genuri abordate:Caffe Concert,Pop, Dance, Rock and Roll, Evergreen-uri.

================================
Te intereseaza sa joci intr-un spectacol muzical? Ai idee de musicalul "Hair"? perioada Hippie? esti tenor? contacteaza-ma:0727882511
sus
danjamalt

Newbie
3 mesaje

scris pe 20 mar 2010 11:07 de danjamalt

================================
Te intereseaza sa joci intr-un spectacol muzical? Ai idee de musicalul "Hair"? perioada Hippie? esti tenor? contacteaza-ma:0727882511

Mai este valabil? Sunt tenor, da..si sunt interesat in continuare de colaboborari muzicale.Da-mi un add pe mess: danjamalt.
Mersi frumos!
sus
Pagina  1 din 1

Login membri

Nu ai cont?   Creeaza cont nou!   |   Ai uitat parola?
Cauta pe muzica9.ro

Cautare avansata

STIRI TRUPE & SOLISTI CONCERTE MP3 VIDEOCLIPURI POZE VERSURI SONDAJE FORUM

Vrei muzica 9 direct pe mail?

Cine e online pe Muzica9.ro

20 vizitatori si 0 membri sunt acum pe site:

Parteneri Muzica9.ro

VedeteTV.ro

adauga site-ul tau aici!
Despre Muzica9.ro               Termeni si conditii               Adauga la favorite               Publicitate               Contact

Copyright © 2004-2016 by Muzica9.ro Developed by HTD